Start nové sezóny

01.02.2019

Tak a je to tu! Konečně jsme odstartovali naši novou sezónu a s tím jsme spustili nejen web v novém kabátě, ale také registrace u známé časoměřičské firmy IronTime! Věříme, že tvoje časy budou fakt stát za to, a že se bude na co koukat.


Naše akce 2019Duatlon Břehy je prostě klasika. Je to otvírákový závod sezóny, kde se vždy sejdou zajímavá jména na startovní listina. Mimo profíky, je zde i plno začínajících triatlonistů a také těch, které tento sport zkrátka jen baví a rádi se staví před velké výzvy. Tohle je ideální start, kde začít!

Hmmm, že ty se tak trochu bojíš? Už jsi slyšel/a o tom obrovském kopci, kvůli kterému se ti moc nechce na náš závod Duatlon Ještěd, že jo? Nemusíš se ho vůbec bát! Trošku už jsme polevili... Plánujeme novou lehčí trasu, protože si zkrátka myslíme, že závod na Ještědu stojí zkrátka za to, aby jej vidělo co nejvíce lidí. Ten pohled na město pod tebou, ten pocit, že ti patří. Hecni se a přidej se k nám!


Triatlon Brandýs je závod, kde se nám druhý rok povedla dvojnásobně zvednout účast.
Je to závod, ke kterému máme vážně velký citový vztah. Nejen, že je to krásné město, nádherná příroda a voda kolem, ale ty těstoviny... Ahh, určitě všichni ze závodníků, kteří tam byli, mohou potvrdit, že těstovinový salát od místní Spaghetterie je prostě síla! Pojď ho s námi po závodě ochutnat.Pardubický triatlon v srdci tohoto historického města přináší opět velmi pohodovou atmosféru.
Pěkné silnice, zajímavá trasa a velké zázemí. Pokud jsi profík, čekají tu na tebe dobří konkurenti, a pokud jezdíš jen tak pro zábavu, zde se nemusíš bát žádného velkého převýšení. Jsme na rovince!


No a poslední závod z naší sezóny, na kterém se můžeš předvést, je velmi akční OCR Army duatlon Milovice.
Nedaleko Prahy se nachází vojenská oblast, ve které jsme si pro Tebe připravili pár překážek - třeba Z-WALL (zeď, kterou musíš přelézt ze strany na stranu jako horolezec). Nevyhneš se ani přírodním překážkám a malým kopečkům.


Přidej se k nám alespoň na 2 naše závody a zapiš se tak na nominační listinu o titul Labský Muž/Labská Žena 2019! 

Pokoř dvojnásobné vítěze naší série Ondřeje Teplého a Veroniku Olšovou. V minulých letech vyhráli startovné na nadcházející sezónu zdarma, ubytování pro 2 osoby ve Wellness Hotelu Centrum Babylon v Liberci se vstupy do relax zón, motivační diáře Doller, kuchařky Jíme zdravě s fit recepty, zdravé mlsání od SvětPlodů


Přidáš se k nám? Napiš do komentářů, na jaké akce se chystáš a nebo napiš svou nejlepší příhodu, která se ti na našich závodech stala!