ARMY DUATLON MILOVICE PŘESUNUT

Vrácení platby startovného

Vzhledem k současné situaci a nutnosti závod přesunout na říjen 2020, vyplňte tento formulář v případě, že chcete vrátit startovné zpátky na Váš účet. Jinak jej přepíšeme na jiný závod v tomto roce či na závody v roce 2021.

Pro závodníky z roku 2019 vyjádření k loňskému přesunutí závodu...


Závod Army duatlon Milovice byl z důvodu nepřízně počasí přesunut na začátek sezóny 2020. 

S velkou lítostí musíme letošní rok zakončit bez našeho oblíbeného vojenského závodu Army duatlon Milovice, do kterého jsme obětovali velké úsilí, aby byl tak velký a jedinečný, jak jsme chtěli.

Bohužel nepřízeň počasí ovlivnila naši trasu v terénu, protože se zde vytváří s každým dalším deštěm silné vrstvy bahna, což by mohlo být pro závodníky velmi nebezpečné. 

Nelitujeme všech zajištěných věcí, jako nových vojenských překážek, střelby z airsoftových zbraní, či bohatého doprovodného programu v podobě představení školy SŠEMI, Open Air výstavy sportovních fotografií, a také ukázky vojenské techniky od společnosti TankodromMilovice.cz (Tatra 813 a STUG3), ale toho, že se závod vůbec letos neuskuteční. 

Jsme velmi vděční všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto vyvrcholení naší série, a sice jednoho z nejzajímavějších závodů, který na kontě máme, díky své odlišnosti. Především děkujeme časoměřičům IronTime, kteří by i přes deštivé počasí strávili den s námi na Hakenovém stadionu, Kamilu Voděrovi, který je nejen profi fotograf, ale také připravil celý doprovodný program a měl ho pod svými křídly. Děkujeme také našim přátelům, kteří i  přes noční směnu a jiné překážky byli odhodlaní do toho jít s námi. Velké díky patří hlavně vám závodníkům, za to, že jste se naší výzvy nebáli a budeme moc rádi, pokud se sejdeme na závodě Army duatlon Milovice v roce 2020 (v dubnu). Bude to výjimečná situace, protože závod zakončí celou tuto sezónu, ale také započne novou, a doufáme, že obohacenou o závod v Čelákovicích (Praha-východ), který nám zaplní prázdné místo po Liberci. Vyhlášení naší sezóny proběhne taktéž v dubnu na této akci, kde sice se zpožděním, ale odhalíme vítěze naší série a předáme mu hodnotné ceny.

Chápeme, pokud se někdo rozhodne, že nechce své startovné přepsat na dubnový termín tohoto závodu, a proto mu na základě e-mailu (info@pallavicini.cz), či zprávy na Facebooku rádi platbu vrátíme zpět na účet.